Pracownicy to największy kapitał każdej firmy, a poprawa wskaźnika retencji i zwiększenie zaangażowania przyniesie wymierne korzyści dla Twojej organizacji. Oferowane przez Randstad RiseSmart rozwiązania w zakresie coachingu umożliwią realizację kluczowych celów dotyczących wzrostu kompetencji, zapewniając innowacyjne sposoby wspierania rozwoju zawodowego pracowników oraz ich mobilności w całym okresie ich zatrudnienia.

rozwiązania w zakresie coachingu.

Dzięki rozwiązaniom Randstad RiseSmart zapewnisz wsparcie swoim pracownikom na każdym z etapów ich kariery zawodowej — od rozpoczęcia pracy w Twojej firmie aż po jej opuszczenie. Dzięki specjalistycznej wiedzy oraz podejściu ukierunkowanemu na potrzeby pracowników zapewnimy Ci rozwiązania, których potrzebujesz, aby należycie zadbać o ponowną integrację pracowników, worklife coaching i rozwój kariery na jej poszczególnych etapach (redeployment, outplacement i przejście na emeryturę).

 

co nas wyróżnia.

Randstad RiseSmart to element unikalnej oferty globalnych usług Randstad w dziedzinie HR, zapewniającej kompleksowe i zintegrowane rozwiązania umożliwiające organizacjom przekształcenie swoich kadr z myślą o rozwoju i doskonaleniu działalności. Oprócz RiseSmart do rodziny Randstad należą także:

porozmawiaj z ekspertem

uwolnij potencjał swojej organizacji i pracowników.

skontaktuj się z nami