Pracownicy to największy kapitał każdej firmy, a poprawa wskaźnika retencji i zwiększenie zaangażowania przyniesie wymierne korzyści dla Twojej organizacji. Oferowane przez Randstad RiseSmart rozwiązania w zakresie coachingu umożliwią realizację kluczowych celów dotyczących wzrostu kompetencji, zapewniając innowacyjne sposoby wspierania rozwoju zawodowego pracowników oraz ich mobilności w całym okresie ich zatrudnienia.

rozwiązania w zakresie coachingu.

Dzięki rozwiązaniom Randstad RiseSmart zapewnisz wsparcie swoim pracownikom na każdym z etapów ich kariery zawodowej — od rozpoczęcia pracy w Twojej firmie aż po jej opuszczenie. Dzięki specjalistycznej wiedzy oraz podejściu ukierunkowanemu na potrzeby pracowników zapewnimy Ci rozwiązania, których potrzebujesz, aby należycie zadbać o ponowną integrację pracowników, worklife coaching i rozwój kariery na jej poszczególnych etapach (redeployment, outplacement i przejście na emeryturę).

 

przywództwo w Polsce.

monika hryniszyn

monika hryniszyn

HR director PL&CEE

Monika ma bogate doświadczenie w zakresie HR i rozwoju organizacyjnego w dużych międzynarodowych przedsiębiorstwach jako wewnętrzny specjalista ds. HR i konsultingu. Obecnie zarządza usługami konsultingowymi w dziale HR dla Randstad RiseSmart Poland.

ewa wawszczak

ewa wawszczak

HR consultancy director

Ewa ma wieloletnie doświadczenie w kierowaniu zespołami oraz konsultingiem w zakresie wewnętrznych procesów HR, rozwoju kariery i coachingu, a także komercyjnym rozwoju działalności HR. Pełni funkcję strategicznego doradcy dla kadry kierowniczej wyższego i najwyższego szczebla i obecnie skupia się na zarządzaniu funkcjonowaniem działu HR dla Randstad RiseSmart Poland.

beata wolska

beata wolska

HR consultancy manager | executive coach - team lead

Beata ma bogate doświadczenie jako specjalista w dziedzinie HR i konsultant ds. kariery. Pracowała jako wykładowca akademicki, doradca ds. kariery, konsultant ds. HR, trener i coach kariery, zwłaszcza w dziedzinie mobilności zawodowej. Obecnie Beata pełni funkcję HR Consultancy Managera i wraz ze swoim zespołem realizuje projekty w dziedzinie HR na każdym etapie cyklu życia pracownika. Dba o trening, wspieranie i rozwój pracowników w wielu międzynarodowych organizacjach, pomagając uwolnić drzemiący w nich potencjał oraz zrealizować wyznaczone cele w dziedzinie HR. Praca jest dla niej pasją i źródłem satysfakcji.

magdalena skowrońska

magdalena skowrońska

HR consultancy manager | executive coach - team lead

Magdalena ma wieloletnie doświadczenie w dziedzinie HR na każdym etapie cyklu życia pracownika w organizacji. Dba o rozwój pracowników i organizacji i pomaga im odkryć drzemiący w nich potencjał. Pracowała jako partner biznesowy w zakresie HR, konsultant i menedżer, koncentrując się na coachingu i mentoringu pracowników w trakcie zmiany ścieżki kariery i rozwijając procesy zarządzania zasobami ludzkimi w międzynarodowych przedsiębiorstwach.

co nas wyróżnia.

Randstad RiseSmart to element unikalnej oferty globalnych usług Randstad w dziedzinie HR, zapewniającej kompleksowe i zintegrowane rozwiązania umożliwiające organizacjom przekształcenie swoich kadr z myślą o rozwoju i doskonaleniu działalności. Oprócz RiseSmart do rodziny Randstad należą także:

kontakt i lokalizacje.

sprzedaż:


Joanna Pelik-Šulc,
HR Consultancy Business Developer
phone: +48 669 438 508
email: joanna.pelik-sulc@randstad.pl

Katarzyna Chudzik,
HR Consultancy Business Developer
phone: +48 669 463 771
email: katarzyna.chudzik@randstad.pl

siedziba: 


Randstad Polska Sp. z o.o.
Al. Jerozolimskie 134
02-305 Warszawa

porozmawiaj z ekspertem

uwolnij potencjał swojej organizacji i pracowników.

skontaktuj się z nami